Termékkód:# 1109563
UNIVERSO Háromfázisú sínes spotlámpa 30w 2700lm 4000k 38° RA90 IP20 Fehér 5év
30 613 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images


Leírás
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36302062588
Tulajdonság
| Anyag | Alumínium, Műanyag |
| Lumen | 2700 lm |
| Szín | Fehér |
| Foglalat | Beépített LED |
| Magasság | 165 mm |
| Átmérő | 80 mm |
| Fényszín | Természetes fehér |
| Kapacitás | 30000 óra |
| Élettartam | Igen |
| Teljesítmény | 30 W |
| LED csip típus | OSRAM LED |
| Szabályozható | Ra ≥90 |
| Sugárzási szög | Igen |
| Kapcsolási ciklus | 90° |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Kémiai összetétel | 10000 |
| Színváltoztatható | -20℃ - +50℃ |
| Napelem panel információ | 5 év |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP20 |











