Termékkód:# 1109562
UNIVERSO Háromfázisú sínes spotlámpa 1xGU10 Max.35w IP20 Fekete 5év
9738 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images


Leírás
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36302062588
Tulajdonság
| Anyag | Alumínium, Műanyag |
| Szín | Fekete |
| Foglalat | GU10 |
| Magasság | 160 mm |
| Mélység | 74 mm |
| Átmérő | 58 mm |
| Szélesség | 85 mm |
| Élettartam | Nem |
| Teljesítmény | Max 35 W |
| Sugárzási szög | Nem |
| Színváltoztatható | -20℃ - +50℃ |
| Napelem panel információ | 5 év |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP20 |











