Termékkód:# 1109560
UNIVERSO Háromfázisú sínes spotlámpa 30w 2700lm 4000k 38° RA90 IP20 Fekete 5év
30 613 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images


Leírás
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36302062588
Tulajdonság
| Anyag | Fém, Műanyag |
| Lumen | 2700 lm |
| Szín | Fekete |
| Mélység | 120 mm |
| Fényszín | Természetes fehér |
| Kapacitás | 30000 óra |
| Szélesség | 75 mm |
| Élettartam | Nem |
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | Max 30 W |
| LED csip típus | SMD |
| Szabályozható | Ra ≥90 |
| Sugárzási szög | Nem |
| Kapcsolási ciklus | 38° |
| Színhőmérséklet | 4000K |
| Színváltoztatható | +5℃ - +45℃ |
| Napelem panel információ | 5 év |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP20 |











