Termékkód:# 1109154
UNIVERSO Mágneses sínbe szerelhető spot Lámpa DC:48V 10W 800LM 3000K RA90 IP20 158x45x24mm Fekete
9988 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images


Leírás
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36302062588
Tulajdonság
| Anyag | Alumínium |
| Lumen | 800 lm |
| Szín | Fekete |
| Foglalat | Beépített LED |
| Magasság | 45 mm |
| Fényszín | Meleg fehér |
| Kapacitás | 30000 óra |
| Hosszúság | 158 mm |
| Élettartam | Nem |
| Feszültség | 48 V |
| Teljesítmény | 10 W |
| Szabályozható | Ra ≥90 |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Kémiai összetétel | 20000 |
| Színváltoztatható | -20℃ - +45℃ |
| Napelem panel információ | 2 év |
| Napelem feltöltődési idő | 5 |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP20 |











