Sínes lámpa Mágn. LED 12W 309lm CCT fehér/alu. 46x219x22mm 120fok Dimm. PARETE (TR106-4-12W-DS-W)
Házhozszállítás
Images
Kérje projekt ajánlatunkat!
Leírás
Német termék, márkaneve: Maytoni Gyártói cikkszám:TR106-4-12W-DS-W
Tulajdonság
FoglalatLED
GyártóMaytoni
Méretek46x219x22mm
KapcsolósNincs
IP védelemIP20
Garancia idő5év
LámpacsaládParete
LED fényáram309
Domináns anyagAlumínium
Domináns színFehér
Szerelési módFalon kívüli
LED teljesítménye12W
Becsült élettartam15000 óra
FényerőszabályzásIgen
LED színhőmérsékletVáltoztatható/CCT
Működtető feszültség48V