Termékkód:# 1088649
Sínes lámpa Mágn. LED 12W 309lm CCT fehér/alu. 46x219x22mm 120fok Dimm. PARETE (TR106-4-12W-DS-W)
31 293 Ft
- Házhozszállítás
- 2490 Ft
Images

Leírás
Német termék, márkaneve: Maytoni Gyártói cikkszám:TR106-4-12W-DS-W
Tulajdonság
| Foglalat | LED |
| Gyártó | Maytoni |
| Méretek | 46x219x22mm |
| Kapcsolós | Nincs |
| IP védelem | IP20 |
| Garancia idő | 5év |
| Lámpacsalád | Parete |
| LED fényáram | 309 |
| Domináns anyag | Alumínium |
| Domináns szín | Fehér |
| Szerelési mód | Falon kívüli |
| LED teljesítménye | 12W |
| Becsült élettartam | 15000 óra |
| Fényerőszabályzás | Igen |
| LED színhőmérséklet | Változtatható/CCT |
| Működtető feszültség | 48V |
| Szállítás (készleten felül) | 1-4 hét |
Országos házhozszállítás
Kedvező árak
Kényelmes gyors rendelés
15 éve működő vállalkozás
Hasonló termékek
Products

13 202 Ft
Beépíthető Mágneses Sarokelem fém/fekete 122x4612.5mm EXILITY (12,5mm kartonho) (TRA034CL-42.12B)
Új

53 785 Ft
Sínes lámpa Mágneses LED 18W 994lm CCT fekete,sárgaréz/alu. 107x193x102mm 120fok Dimm. RADO
Új

1956 Ft
Sín Beépíthető Mágneses Végzáró elem fekete/műanyag 2,5x46x26mm TRACK EXILITY 1pár (TRA034EC-42B)
Új








