Termékkód:# 1088636
Sínes lámpa LED 12W 780lm 3000K alu.,műanyag/fekete 382x57x33mm UNITY (TR104-1-12W3K-B-DE)
19 558 Ft
- Házhozszállítás
- 2490 Ft
Images

Leírás
Sínes lámpa LED 12W 780lm 3000K alu.,műanyag/fekete 382x57x33mm UNITY (TR104-1-12W3K-B-DE)
Tulajdonság
| Foglalat | LED |
| Gyártó | Maytoni |
| Méretek | 46x382x33mm |
| Kapcsolós | Nincs |
| IP védelem | IP20 |
| Garancia idő | 3év |
| Lámpacsalád | Basis Rot |
| LED fényáram | 780 |
| Domináns anyag | Alumínium |
| Domináns szín | Fekete |
| Szerelési mód | Falon kívüli |
| LED teljesítménye | 12W |
| Becsült élettartam | 15000 óra |
| Fényerőszabályzás | Nem |
| LED színhőmérséklet | 3000K |
| Működtető feszültség | 230V |
| Szállítás (készleten felül) | 1-4 hét |











