Termékkód:# 1088490
Sínes lámpa Mágneses LED 5W 420lm CCT fehér/alu. 148x193x100mm 24fok Dimm. FOCUS LED
44 006 Ft
- Házhozszállítás
- 2490 Ft
Images

Leírás
Német termék, márkaneve: Maytoni Gyártói cikkszám:TR032-4-5W3K-S-DS-W
Tulajdonság
| Foglalat | LED |
| Gyártó | Maytoni |
| Méretek | 148x193x100mm |
| Kapcsolós | Nincs |
| IP védelem | IP20 |
| Garancia idő | 5év |
| Lámpacsalád | Focus LED |
| LED fényáram | 420 |
| Domináns anyag | Alumínium |
| Domináns szín | Fehér |
| Szerelési mód | Falon kívüli |
| LED teljesítménye | 5W |
| Becsült élettartam | 15000 óra |
| Fényerőszabályzás | Igen |
| LED színhőmérséklet | Változtatható/CCT |
| Működtető feszültség | 48V |
| Szállítás (készleten felül) | 1-4 hét |











