Termékkód:# 1088443
Sínes lámpa Mágneses LED 18W 1600lm 4000K fekete/fém 327x44x25mm 36fok POINTS (TR031-2-18W4K-B)
30 804 Ft
- Házhozszállítás
- 2490 Ft
Images

Leírás
Sínes lámpa Mágneses LED 18W 1600lm 4000K fekete/fém 327x44x25mm 36fok POINTS (TR031-2-18W4K-B)
Tulajdonság
| Foglalat | LED |
| Gyártó | Maytoni |
| Méretek | 44x327x22mm |
| Kapcsolós | Nincs |
| IP védelem | IP20 |
| Garancia idő | 5év |
| Lámpacsalád | Points |
| LED fényáram | 1350 |
| Domináns anyag | Alumínium |
| Domináns szín | Fekete |
| Szerelési mód | Falon kívüli |
| LED teljesítménye | 18W |
| Becsült élettartam | 15000 óra |
| Fényerőszabályzás | Nem |
| LED színhőmérséklet | 4000K |
| Működtető feszültség | 48V |
| Szállítás (készleten felül) | 1-4 hét |











