Termékkód:# 1110226
UNIVERSO ventillátoros lámpa 66W, LED 31w 2400lm CCT, DC:35W 240RPM ∅1070 x 400mm fehér
97 375 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images


Leírás
A termék a mellékelt távirányítóval is működik!
Tulajdonság
| Anyag | Fém, Műanyag |
| Lumen | 2400 lm |
| Szín | Fehér |
| Foglalat | Beépített LED |
| Magasság | 400 mm |
| Átmérő | 1070 mm |
| Fényszín | Színhőmérséklet váltós |
| Élettartam | Igen |
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 66 W |
| LED csip típus | SMD LED |
| Sugárzási szög | Igen |
| Színhőmérséklet | CCT |
| Napelem feltöltődési idő | 6 |











