Termékkód:# 1110225
UNIVERSO ventillátoros lámpa 65w, LED 48w 3600lm CCT, DC:17W 1050RPM ∅580 x 200mm fehér
86 125 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images


Leírás
A termék a mellékelt távirányítóval is működik!
Tulajdonság
| Anyag | Fém, Műanyag |
| Lumen | 3600 lm |
| Szín | Fehér |
| Foglalat | Beépített LED |
| Magasság | 200 mm |
| Átmérő | 580 mm |
| Fényszín | Színhőmérséklet váltós |
| Élettartam | Igen |
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 65 W |
| LED csip típus | SMD LED |
| Sugárzási szög | Igen |
| Színhőmérséklet | CCT |
| Napelem feltöltődési idő | 6 |











