Termékkód:# 1110222
UNIVERSO Spot lámpatest 3xGU10 Max.35w IP20 D220x108mm Fekete/Arany
24 988 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images


Leírás
A termék az izzót nem tartalmazza!
Tulajdonság
| Anyag | Alumínium |
| Szín | Fekete, Arany |
| Foglalat | GU10 |
| Kivágás | D220 mm |
| Magasság | 108 mm |
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | Max 35 W |
| Foglalat mennyiség | 3 |
| Napelem panel információ | 2 év |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP20 |











