Termékkód:# 1110218
UNIVERSO Spot lámpatest 2xGU10 Max.35w IP20 220x70x110mm Fekete/Arany
17 738 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images


Leírás
A termék az izzót nem tartalmazza!
Tulajdonság
| Anyag | Alumínium |
| Szín | Fekete, Arany |
| Foglalat | GU10 |
| Magasság | 110 mm |
| Mélység | 70 mm |
| Szélesség | 220 mm |
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | Max 35 W |
| Foglalat mennyiség | 2 |
| Napelem panel információ | 2 év |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP20 |











