Termékkód:# 1110207
UNIVERSO Négyzet alakú falon kívüli LED panel 22w 2000lm CCT/kap. 120° IP20 Fehér 173x173x36mm
9613 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images


Leírás
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36302062588
Tulajdonság
| Anyag | Műanyag |
| Lumen | 2000 lm |
| Magasság | 36 mm |
| Mélység | 173 mm |
| Fényszín | Színhőmérséklet váltós |
| Szélesség | 173 mm |
| Élettartam | Igen |
| Teljesítmény | Max 22 W |
| LED csip típus | SMD |
| Sugárzási szög | Nem |
| Színhőmérséklet | CCT |
| Napelem panel információ | 2 év |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP20 |











