Termékkód:# 1110153
UNIVERSO mennyezeti lámpa 48w 3840lm CCT ∅580×85mm fehér
36 863 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images


Leírás
A termék a természetes fehér színt a hideg és meleg fehér fényű LED chipek keveréséből állítja elő, az utóbbi kettő esetében a névleges teljesítmény és fényáram felével operál! (24 watt, 1920 lumen.)
Tulajdonság
| Anyag | Akril, Fém |
| Lumen | 3840 lm |
| Szín | Fehér |
| Foglalat | Beépített LED |
| Magasság | 85 mm |
| Átmérő | 580 mm |
| Fényszín | Színhőmérséklet váltós |
| Kapacitás | 20000 óra |
| Élettartam | Igen |
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 48 W |
| LED csip típus | SMD LED |
| Szabályozható | Ra ≥80 |
| Sugárzási szög | Igen |
| Kapcsolási ciklus | 120° |
| Színhőmérséklet | CCT |
| Kémiai összetétel | 10000 |
| Színváltoztatható | -20℃ - +45℃ |
| Napelem panel információ | 2 év |
| Napelem feltöltődési idő | 7 |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP20 |











