Termékkód:# 1109968
KANLUX Mennyezeti LED lámpa SOLN LED 17,5W NW B/G lámpa
20 313 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images


Leírás
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36302062588
Tulajdonság
| Anyag | Fém, Műanyag |
| Lumen | 945 lm |
| Szín | Arany, Fekete |
| Mélység | 75 mm |
| Átmérő | 380 mm |
| Fényszín | Természetes fehér |
| Kapacitás | 30000 óra |
| Élettartam | Igen |
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | Max 17,5 W |
| LED csip típus | SMD LED |
| Szabályozható | Ra ≥80 |
| Sugárzási szög | Igen |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Kémiai összetétel | 10000 |
| Színváltoztatható | +5℃ - +45℃ |
| Napelem panel információ | 2 év |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP20 |











