Termékkód:# 1083970
Mennyezeti lámpa LED 21,6W 2040lm 3000K 320x320x60mm acél,üveg/króm,fehér IP44 WASAO 1 MEGSZŰNT
54 990 Ft
- Házhozszállítás
- 2490 Ft
Images

Leírás
Előfordulhat, hogy a termék kirakati darab volt és nincs hozzá gyári csomagolás.
Tulajdonság
| Foglalat | LED |
| Gyártó | Eglo |
| Méretek | 320x320x60mm |
| Kapcsolós | Nincs |
| IP védelem | IP44 |
| Garancia idő | 5év |
| LED fényáram | 2040 |
| Domináns anyag | Fém |
| Domináns szín | Króm |
| Szerelési mód | Falon kívüli |
| Foglalatok száma | 1 |
| LED teljesítménye | 4x5,4W |
| Felhasználás helye | Fürdőszoba |
| Fényerőszabályzás | Nem |
| LED színhőmérséklet | 3000K |











