Termékkód:# 1081537
Mennyezeti lámpa LED 7,8W 1200lm 4000K 200x200x50mm acél,műanyag/fekete,fehér CADEGAL MEGSZŰNT
24 990 Ft
- Házhozszállítás
- 2490 Ft
Images

Leírás
Előfordulhat, hogy a termék kirakati darab volt és nincs hozzá gyári csomagolás.
Tulajdonság
| Foglalat | LED |
| Gyártó | Eglo |
| Méretek | 200x200x50mm |
| Kapcsolós | Nincs |
| IP védelem | IP20 |
| Garancia idő | 5év |
| LED fényáram | 1214 |
| Domináns anyag | Fém |
| Domináns szín | Fekete |
| Szerelési mód | Falon kívüli |
| Foglalatok száma | 1 |
| LED teljesítménye | 9W |
| Becsült élettartam | 15000 óra |
| Fényerőszabályzás | Nem |
| LED színhőmérséklet | 4000K |











