Termékkód:# 1111027
Kültéri falilámpa E27 IP54
16 625 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images

Leírás
A termék az izzót nem tartalmazza!
Tulajdonság
| Anyag | Acél |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Foglalat | E27 |
| Magasság | 240 mm |
| Mélység | 124 mm |
| Szélesség | 196 mm |
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | Max 20 W |
| Kapcsolási ciklus | 360° |
| Színváltoztatható | -20℃ - +35℃ |
| Napelem panel információ | 2 év |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP54 |











