Termékkód:# 1078741 (VD-1029-400)
deLOHN Barcelona Sarokkanapé garnitúra
857 860 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images






Leírás
Hozz létre egy bájos központi pontot, ahol a család és a barátok összegyűlhetnek a teraszon ezen a nyáron! A Barcelona kanapé szett egy elegáns, fehér alumíniumból készült összeállítás, amelyhez üvegfelületű asztalok társulnak. A fekete, strapabíró párnák is járnak hozzá. Az asztal méretei: 140x75x68,5 cm. A kanapé méretei: 267x254 cm. Ülőfelület: 254x55x31 cm. Összeszerelést nem igényel. Fogyaszd el a délutáni kávédat, és élvezd – itt kényelmesen ülsz, és órákig pihenhetsz!
Ápolási tanácsok:
Az alumínium és rozsdamentes acél kültéri bútorokat rendszeresen tisztítsd vízzel és enyhe szappannal. Mindig alaposan öblítsd le bő vízzel, különösen, ha a bútor a tenger közelségében van, ahol a sós levegő korróziót okozhat. A só kicsapódhat, ami a lakkréteg felhólyagosodásához vagy lepattogzásához vezethet.
Tulajdonság
| Anyag | Alumínium |
| Szín | Szürke |
| Méretek | Table: H:69 L:140 W:75 Sofa: D:65 H:77 W:279x216 cm |
| Fő szín | Szürke |
| Kárpit anyaga | Poliészter |
| 1. asztal hossz | 140 cm |
| Asztallap anyaga | Spraykő |
| Asztal fő anyaga | Alumínium |
| Asztal fő színe | Fehér |
| Kanapé magasság | 77 cm |
| Kanapé mélység | 65 cm |
| Kanapé fő anyaga | Alumínium |
| Kanapé fő színe | Fehér |
| Párna mellékelve | Igen |
| 1. asztal magasság | 70 cm |
| Kanapé szélesség | 279x216 cm |
| Asztal teljes színe | Fehér, Szürke |
| 1. asztal szélesség | 75 cm |
| Kanapé teljes színe | Fehér, Szürke |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Asztal anyagösszetétel | Alumínium, Spraykő |
| Kanapé anyagösszetétel | Alumínium, Habszivacs, Poliészter |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter |
| Asztallap vastagság 1. asztal | 0,50 cm |
| Lábak közötti hossz 1. asztal | 94 cm |
| Asztallapig mért magasság 1. asztal | 68 cm |
| Lábak közötti szélesség 1. asztal | 55 cm |











