Termékkód:# 1075589 (VD-GR120)
deLOHN Mexico,Mexico Étkezőgarnitúra
966 826 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images




Leírás
Készíts olyan trendálló szemfogót, ami garantáltan lenyűgöz! A Mexico sorozat étkezőasztala gyönyörű teakfa kör alakú asztallappal és elegáns, fehér fém lábakkal rendelkezik. Párosítsd hozzá a sorozat ugyanilyen stílusú étkezőszékeit! A szék letisztult, fehér textil huzattal készült, enyhén szélesedő alumínium lábakkal és dekoratív teakfa kartámaszokkal. Hívd meg a barátaidat sok közös nyári pillanatra, ahol senki sem kerül a peremre! Az asztal mérete: 140 cm.
Tulajdonság
| Anyag | Tíkfa |
| Szín | Natúr |
| Méretek | Table: ⌀140 Chair: 60x89x56 cm |
| Szék magasság | 89 cm |
| Szék mélység | 60 cm |
| Asztallap színe | Natúr |
| Szék fő anyaga | Textilén |
| Szék fő színe | Fehér |
| Asztal fő anyaga | Tíkfa |
| Asztal fő színe | Natúr |
| Szék szélesség | 56 cm |
| 1. asztal magasság | 76 cm |
| 1. asztal átmérő | 140 cm |
| Szék teljes színe | Fehér |
| Asztal teljes színe | Fehér, Natúr |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Szék anyagösszetétel | Alumínium, Tíkfa |
| Asztal anyagösszetétel | Alumínium, Tíkfa |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Asztallap vastagság 1. asztal | 5 cm |
| Lábak közötti hossz 1. asztal | 125 cm |
| Asztallapig mért magasság 1. asztal | 75 cm |
| Lábak közötti szélesség 1. asztal | 125 cm |











