Termékkód:# 1086514
Függeszték LED 4W 320lm 3000K fém/arany 1375x80mm DALMA
44 890 Ft
- Házhozszállítás
- 2490 Ft
Images

Leírás
A terméket Lengyelországban gyártják, márkaneve: AZzardo
Tulajdonság
| Foglalat | LED |
| Gyártó | Azzardo |
| Méretek | 1375x80mm |
| IP védelem | IP20 |
| Garancia idő | 2év |
| Lámpacsalád | DALMA |
| LED fényáram | 320 |
| Domináns anyag | Fém |
| Domináns szín | Arany |
| Szerelési mód | Falon kívüli |
| Foglalatok száma | 1 |
| LED teljesítménye | 4W |
| Becsült élettartam | 15000 óra |
| Fényerőszabályzás | Nem |
| LED színhőmérséklet | 3000K |
| Működtető feszültség | 230V |
| Szállítás (készleten felül) | 1-4hét |











