Termékkód:# 1112148
UNIVERSO térkép fali lámpa LED 13w 1040lm CCT IP20 285x160mm fehér
14 488 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images


Leírás
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36302062588
Tulajdonság
| Anyag | Fém, Akril |
| Lumen | 1040 lm |
| Szín | Fehér |
| Foglalat | Beépített LED |
| Magasság | 40 mm |
| Mélység | 160 mm |
| Fényszín | Színhőmérséklet váltós |
| Kapacitás | 20000 óra |
| Szélesség | 285 mm |
| Élettartam | Igen |
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 13 W |
| Szabályozható | Ra≥80 |
| Sugárzási szög | Igen |
| Kapcsolási ciklus | 270° |
| Színhőmérséklet | CCT |
| Kémiai összetétel | 10000 |
| Színváltoztatható | -20℃ - +50℃ |
| Napelem panel információ | 2 év |
| Napelem feltöltődési idő | 7 |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP20 |











