Termékkód:# 1083930
Fali lámpa 16W LED 4000K 1500 lm IP44 matt nikkel/fehér TORRETTA MEGSZŰNT
41 990 Ft
- Házhozszállítás
- 2490 Ft
Images

Leírás
Osztrák termék, márkaneve: Eglo A termék bemutató darab volt, a készlet erejéig rendelhető!
Tulajdonság
| Foglalat | LED |
| Gyártó | Eglo |
| Méretek | 600x40mm |
| Kapcsolós | Nincs |
| IP védelem | IP44 |
| Garancia idő | 5év |
| LED fényáram | 1500 |
| Domináns anyag | Fém |
| Domináns szín | Mattkróm |
| Szerelési mód | Falon kívüli |
| Foglalatok száma | 1 |
| LED teljesítménye | 16W |
| Felhasználás helye | Fürdőszoba |
| Fényerőszabályzás | Nem |
| LED színhőmérséklet | 4000K |











