Termékkód:# 1075900 (VD-GR19787)
deLOHN Padang, Arrow Téglalap alakú étkezőgarnitúra
633 984 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images

















Leírás
Egy kész étkezőgarnitúra vásárlása egyszerre trendi és praktikus választás! Mi az asztalunkat, a Padangot párosítjuk az ülőkéhez igazított, kényelmes Arrow székekkel. Engedd, hogy otthonod szívét az új, figyelemfelkeltő és stílusos étkezőgarnitúrád jellemezze!
Tulajdonság
| Anyag | Tíkfa |
| Szín | Natúr |
| Méretek | Table: 76x250x100 Chair: 61x79x58 cm |
| Teherbírás | 150 kg |
| Kárpit anyaga | Poliészter bársony |
| 1. asztal hossz | 250 cm |
| Szék magasság | 79 cm |
| Szék mélység | 61 cm |
| Asztallap anyaga | Tíkfa |
| Asztallap színe | Sötét natúr |
| Szék fő anyaga | Poliészter bársony |
| Szék fő színe | Fekete |
| Asztal fő anyaga | Tíkfa |
| Asztal fő színe | Natúr |
| Szék szélesség | 58 cm |
| Párna mellékelve | Nem |
| 1. asztal magasság | 76 cm |
| Szék teljes színe | Fekete, Arany |
| Asztal teljes színe | Fekete, Sötét natúr |
| 1. asztal szélesség | 100 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Szék anyagösszetétel | Habszivacs, Rétegelt lemez, Poliészter bársony, Acél |
| Asztal anyagösszetétel | Acél, Tíkfa |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter bársony |
| Lábak közötti hossz 1. asztal | 180 cm |
| Lábak közötti szélesség 1. asztal | 30,50 cm |











