Termékkód:# 1108675
UNIVERSO Filamentes design LED izzó - Home G125 4w 320lm 2500k D125x175mm
7238 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images


Leírás
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36302062588
Tulajdonság
| Anyag | Üveg |
| Lumen | 320 lm |
| Szín | Átlátszó |
| Foglalat | E27 |
| Átmérő | 125 mm |
| Fényszín | Meleg fehér |
| Kapacitás | 25000 óra |
| Élettartam | Nem |
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 4 W |
| LED csip típus | Filamentes LED |
| Szabályozható | Ra ≥80 |
| Sugárzási szög | Nem |
| Kapcsolási ciklus | 360° |
| Színhőmérséklet | 2500 K |
| Kémiai összetétel | 15000 |
| Színváltoztatható | -10℃ - +40℃ |
| Napelem panel információ | 2 év |
| Napelem feltöltődési idő | 5 |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP20 |











