Termékkód:# 1112512
UNIVERSO Mini spotlámpa 3w 145lm 6000k IP20 Fehér D25x57mm kivágás:D20mm
5988 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images


Leírás
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36302062588
Tulajdonság
| Anyag | Fém, Műanyag |
| Lumen | 145 lm |
| Szín | Fehér |
| Foglalat | Beépített LED |
| Kivágás | 20 mm |
| Átmérő | D25 mm |
| Fényszín | Hideg fehér |
| Szélesség | 57 mm |
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 3 W |
| LED csip típus | SMD LED |
| Színhőmérséklet | 6000 K |
| Színváltoztatható | -20℃ - +50℃ |
| Napelem panel információ | 2 év |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP20 |











